U nás jako doma

Apartmán č. 1 - 4 lůžka

Mezonetový čtyřlůžkový apartmán č. 1 vám nabídne dvě samostatné ložnice. První z nich zahrnuje manželskou postel a druhá dvě samostatná lůžka. V každé ložnici je TV a v celém apartmánu je k dispozici bezplatně WI-FI. Apartmán má vlastní WC a koupelnu se sprchovým koutem. Koupelna je vybavena vysoušečem vlasů. Dále je v apartmánu lednice, psací stůl, dvě křesla a konferenční stolek. Je možné dovybavit dvěma přistýlkami. Lůžkoviny, ručníky a osušky jsou v zahrnuty v ceně. Apartmán je samostatný se vstupem z hlavní chodby...


Apartmán č. 2 - 4 lůžka

Čtyřlůžkový apartmán č. 2 vám nabídne palandu a velkou manželskou postel. V apartmánu je TV a bezplatná WI-FI, vlastní WC a koupelna se sprchovým koutem. Koupelna je vybavena vysoušečem vlasů. Dále je v v apartmánu psací stůl, dvě židle a konferenční stolek. Lůžkoviny, ručníky a osušky jsou v zahrnuty v ceně. Apartmán je v obytné části, přístupný z vnitřní chodby. Je možné využít společnou plně vybavenou kuchyň a jídelnu.


Apartmán č. 3 - 5 lůžek

Pětilůžkový apartmán č. 3 vám nabídne dvě samostatné ložnice. První z nich zahrnuje velkou manželskou postel a druhá tři samostatná lůžka. V každé ložnici je TV a v celém apartmánu  bezplatně WI-FI. Apartmán má vlastní WC a koupelnu se sprchovým koutem. Koupelna je vybavena vysoušečem vlasů. Lůžkoviny, ručníky a osušky jsou v zahrnuty v ceně. Apartmán je v obytné části, přístupný z vnitřní chodby. Je možné využít plně vybavenou společnou kuchyň a jídelnu.


Apartmán č. 4 - 2 lůžka

Dvoulůžkový apartmán č. 4 vám nabídne velkou manželskou postel, TV a bezplatně WI-FI. Apartmán má vlastní WC a  koupelnu se sprchovým koutem. Koupelna je vybavena vysoušečem vlasů. Lůžkoviny, ručníky a osušky jsou v zahrnuty v ceně. Součástí vybavení je psací stůl, lednice a dvě židle. Apartmán je v obytné části, přístupný z vnitřní chodby. Je možné využít plně vybavenou společnou kuchyň a jídelnu.


Apartmán č. 5 - 3 lůžka

Třílůžkový apartmán č. 5 vám nabídne velkou manželskou postel a další lůžko zvlášť. Je vybaven TV, lednicí, psacím stolem a třemi židlemi. K dispozici je bezplatně WI-FI. Apartmán má vlastní WC a koupelnu se sprchovým koutem. Koupelna je vybavena vysoušečem vlasů. Lůžkoviny, ručníky a osušky jsou v zahrnuty v ceně. Apartmán je v obytné části, přístupný z vnitřní chodby. Je možné využít společnou plně vybavenou kuchyň a jídelnu.